EmailGoogle+Facebook

Jeden z najdôležitejších a najkrajších momentov v živote každej ženy je bezpochyby deň jej svadby.

Po týždňoch, v niektorých prípadoch až mesiacoch príprav, Vás čaká veľmi dôležitý životný krok. Žiadna nevesta nechce nič podceniť, preto v mnohých prípadoch spolupracujú na prípravách svojho veľkého dňa so svadobnou agentúrou alebo kvetinárstvom.

Predbežné kalkulácie na svadobnú výzdobu a kyticu sa pripravujú nezriedka aj rok pred svadbou. Výber živých kvetov na svadobnú kyticu a celkovú výzdobu nie je jednoduchý. Väčšina kvetov nie je dostupná počas celého roka. Ak teda netrafíte sezónu svojho obľúbeného kvetu v termíne svadby, môže to byť trošku problém.

Jeden z najdôležitejších detailov svadby je svadobná kytica. Doplnok, ktorý bude takmer na každej fotke. Nejedna nevesta ju pokladá za úplne najdôležitejší prvok svojej svadby. Okrem ženícha, samozrejme. 🙂 Od výberu kvetov na svadobnú kyticu sa potom odvíja celá svadobná výzdoba.

Ak teda plánujete v blízkej alebo aj vzdialenej budúcnosti svadbu, neváhajte a napíšte nám. Pripravíme Vám predbežný návrh a kalkuláciu na svadobnú kyticu, prípadne na kompletnú svadobnú výzdobu. Do správy nám napíšte termín svadby, druh kvetov, ak máte konkrétnu predstavu, prípadne farbu kytice.  Ak si nie ste istí, navrhneme Vám niečo sezónne.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

 

EmailGoogle+Facebook