Sortiment

V kvetinárstve Sedmokráska vám prinášame bohatý sortiment rezaných a črepníkových kvetov a rozličných kvetinových aranžmánov. Našim cieľom je pripraviť pre klientov jedinečné kvetinové kreácie, vytvorené presne podľa ich predstáv s dôrazom na kvalitu a originalitu. Navštívte našu predajňu v centre Trnavy a vyberte si z nášho rozmanitého sortimentu.

 

Rezané kvety – Rezané kvety sa hodia na akúkoľvek príležitosť. Slávnostné, gratulačné, svadobné kytice, tiež aj smútočné a spomienkové kytice zoženiete v našom kvetinárstve Sedmokráska. Ponúkame vám moderné a štýlové diela, ktoré vytvoríme tak, aby sa dokonale hodili pre potrebnú príležitosť.

Naša ponuka rezaných kvetov

 

Kytice a Aranžmány – Nič neoživí priestor viac, ako kvety. Tie ponúkajú bohatú škálu farieb, tvarov a v neposlednom rade aj vôní. Takže ak máte záujem o rozžiarenie vašej domácnosti, siahnuť po kvetinovom aranžmáne bude tou správnou voľbou. A ako bonus bude váš domov krásne voňať. Kvetinové aranžmány a dekorácie na mieru vám radi vytvoríme u nás v kvetinárstve Sedmokráska.

Naša ponuka  kytíc a aranžmánov

 

Svadobné kytice – Kvetinárstvo Sedmokráska ponúka kvalitný servis aj v oblasti svadobnej floristiky. Našim cieľom je vyhovieť predstavám každej nevesty tak, aby sme dopomohli vytvoriť ten najkrajší deň vo vašom živote. Súčasťou našich služieb je aj poradenstvo, pokiaľ nemáte jasnú predstavu o vašej svadobnej výzdobe, radi vám poradíme a porozprávame o trendoch v svadobnej floristike.

Naša ponuka svadobných kytíc

 

Črepníkové kvety – Zeleň je príjemným oživením každého interiéru a exteriéru. Vhodne zvolené rastliny dotvoria jedinečný štýl do vašej domácnosti. Črepníkové kvety sú príjemným spestrením do bytu, či kancelárií. Ponúkame široký výber izbových a tiež aj vonkajších črepníkových kvetov, ktoré pre vás dovážame od tých najlepších dodávateľov.

Naša ponuka črepníkových kvetov

 

Smútočné kvety – Kvety sú neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Sprevádzajú nás pri veselých chvíľach, no sú súčasťou aj tých menej radostných. Preto si ani poslednú rozlúčku so zosnulým nevieme predstaviť bez kytíc a vencov. V našom kvetinárstve nájdete širokú ponuku aj v oblasti smútočných aranžmánov. Vence tvoríme z čerstvých, živých kvetov a samozrejme tiež aj z umelých kvetov.

Naša ponuka smútočných kvetov

 

Vianočné dekorácie  V období Vianoc v našom kvetinárstve nájdete aj bohatý sortiment vianočných dekorácií a aranžmánov. Naaranžovanie adventných vencov a iných vianočných dekorácií podľa vlastného výberu je pre nás samozrejmosťou. Podľa vašich predstáv vyrobíme adventný veniec, alebo akýkoľvek sviatočný aranžmán podľa vášho želania.

Naša ponuka vianočných dekorácií


Zobraziť celú fotogalériu