Služby

Čerstvé kvetiny dodajú akémukoľvek priestoru potrebnú atmosféru, preto sa originálne výzdoby stávajú súčasťou každej udalosti. Interiéry, či už ide o priestory firemné, hotelové, alebo súkromné, získavajú doplnením kvetov úplne iné vyžarovanie. V našom kvetinárstve vám ponúkame profesionálne služby spojené s vyzdobovaním priestorov pomocou kvetinových dekorácií. Poskytujeme služby v oblasti svadobnej výzdoby, alebo výzdoby firemných, či kancelárskych priestorov. Vyzdobíme akýkoľvek priestor, či už na konkrétnu udalosť, alebo ako trvalú výzdobu, napríklad hotelov, alebo reštaurácií.

Kvetinová výzdoba by mala ladiť s interiérom, prípadne ak sa jedná o väčšiu udalosť, ako napríklad svadbu, kvetiny by mali ladiť s farbou, v ktorej sa nesie celá oslava. Naše skúsené aranžérky vám radi poradia pri výbere kvetov a s konečným vizuálom celej kvetinovej výzdoby. Všetky kvetinové dekorácie robíme individuálne a jedinečne pre daného klienta. Nechceme vytvoriť len výzdobu, chceme pomocou kvetín vytvoriť umelecké dielo na vašej oslave. K nášmu servisu samozrejme patrí dodanie kvetinovej výzdoby priamo na určené miesto, kde ju naaranžujeme podľa dohodnutých požiadaviek. Po skončení akcie celú kvetinovú výzdobu aj sami odinštalujeme.

Či už máte záujem o netradičnú a originálnu výzdobu, alebo si žiadate elegantnú klasiku, budeme sa snažiť vyhovieť akýmkoľvek vašim predstavám. Navštívte našu predajňu a my vám radi poradíme a spoločne vytvoríme tú pravú kvetinovú výzdobu pre vašu akciu. 

 

Zaujali Vás naše služby? Napíšte nám.

 

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa