EmailGoogle+Facebook

Kvetinové výzdoby interiérov, svadieb alebo rôznych spoločenských akcií sú jednou z najkrajších častí našej práce.

Baví nás to o to viac, ak nám dá klient voľnú ruku a my sa môžeme naplno realizovať. Presne tak to bolo aj pri tvorbe kvetinových dekorácií pre nášho dlhoročného klienta, pre ktorého sme zrealizovali už niekoľko podobných výzdob na mieru.

Nový, ultramoderný dom potreboval zútulniť, a tak sme sa pustili do práce. V takýchto prípadoch je samozrejmé, že dekorácie musia byť z umelých kvetov. Z praktického aj ekonomického hľadiska je to pri takomto množstve dekorácií pochopiteľné. Našťastie máme v ponuke obrovské množstvo umelých kvetov. Niektoré sú na nerozoznanie od živých.

Aby sme ale do domu vniesli aj trochu života, doplnili sme umelé dekorácie živými črepníkovými rastlinami. Napríklad obrovskými palmami v hale, či mohutnou nolinou pri bazéne. Klient sa do nového domu sťahoval pred Veľkou nocou, preto sme pripravili aj svieže veľkonočné dekorácie. Základ dekorácií tvoria nádoby z kolekcie bytových doplnkov luxusnej nemeckej značky Fink. Elegantné svietniky, ktoré dotvárajú atmosféru tohto krásneho moderného interiéru, sú taktiež tejto značky.

V exteriéri sme po obvode domu, aj na terasách, pripravili výsadbu v kamenných kvetináčoch rôznych veľkostí. Základ výsadby tvoria jarné cibuľoviny – tulipány, narcisy či krokusy, doplnené krásnymi iskerníkmi a ibištekmi. Pri hlavnom vstupe sme do kamenných kvetináčov pripravili dominantnú veľkonočnú dekoráciu so zajačikmi a veľkonočnými vajíčkami, ktorá víta domácich aj všetkých hostí.

Ako sa Vám páči výzdoba tohto domu?

  

EmailGoogle+Facebook